دسته‌بندی نشده

کاربرد های دستگاه لیزر : حکاکی چرم سر رسید ، حک مولتی استایل پشت چسب دار + خرید دستگاه لیزر ارزان

حکاکی چرم و مولتی استایل
حکاکی چرم و مولتی استایل

حکاکی چرم و مولتی استایل

حکاکی لیزری روی چرم همیشه مزیت های خاص خود را داشته و عموما از نسبت به چاپ و طلا کوب ترجیح داده می شود . شاید علت این امر دوام و زیبایی حکاکی نسبت به سایر موارد می باشد .
از متریال های پر طرفداری که در صنعت حکاکی همیشه مورد استفاده قرار میگیرید مولتی استایل می باشد . مولتی استایل پشت چسب دار متریالی است که به عنوان برچسب محصولات خاص مورد استفاده قرار میگیرد.

حکاکی چرم و سر رسید ( سالنامه )

حکاکی چرم و سر رسید

حکاکی چرم و سر رسید

سر رسید ممکن است از چرم طبیعی و یا مصنوعی ساخته شده باشد . چرم مصنوعی به علت ارزان بودن برای سالنامه معمولا بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند . بغیر از ارزان بودن ، نوعی چرم مصنوعی که به چرم مصنوعی لیزری یا دو رنگ یا ترمو به علت زیبایی که بعد از حکاکی با لیزر ایجاد می کند بسیار پر طرفدار است .
چرم مصنوعی دورنگ از دو بایه تشکیل شده است که بعد از لیزر لایه اولی از بین رفته و طرح با لایه دوم که رنگ آن متفاوت با لایه رویی است نمایان می شود .

سایر کاربرد های چرم دو رنگ

چرم مصنعوعی و چرم دورنگ را میتوان برای ساخت محصولات چرمی مانند ساخت روکش سوییج خودرو ، کیف چرمی ، محصولات تبلیغاتی و آموزشی و… مورد استفاده قرار داد .
در فیلم زیر نمونه حکاکی روی چرم دو رنگ که با دستگاه لیزر 40 وات زده شده را مشاهده می کنید . برای مشاهده محصولات مشابه برای حکاکی روی چرم به قسمت فروشگاه مراجعه کنید .

کاربرد های لیزر خانگی برای چرم مصنوعی

لیزر ها با توجه به میزان توان آنها قادر به حکاکی و برش چرم مصنوعی می باشند . هر چه توان لیزر بیشتر باشد توانایی لیزر برای برش با ضخامت های بیشتر ، بیشتر شده و سرعت حک و برش نیز بیشتر خواهد شد.

حکاکی روی مولتی استایل پشت چسب دار

حکاکی روی مولتی استایل پشت چسب دار

حکاکی روی مولتی استایل پشت چسب دار

مولتی استایل ورقی از جنس ABS است که معمولا به صورت خشدار یا آینه ای در رنگ طلایی و نقره ای با ضخامت های مختلف می باشد . مولتی استایل پشت چسب دار نازک یکی از ورق محبوب برای چسباندن به عنوان لیبل بر روی محصولات می باشد .
مولتی استایل نازک به علت انعطاف پذیری و قابلیت حکاکی و برش و پشت چسب دار بودن دارای مزیت اساسی نسبت به نوع ضخیم خود بوده .
زدن لیبل بر روی محصولاتی مانند شیشه محصولات مثل زعفران ، عطر – جای روان نویس ، عینک نمونه استفاده های مولتی استایل می باشد .
در فیلم زیر نمونه حکاکی و برش روی مولتی استایل را مشاهده می کنید .

خرید دستگاه لیزر برای حک سر رسید و مولتی استایل

انتخاب دستگاه لیزر مناسب برای کار شما ، چه حکاکی و چه برش ، به عوامل مختلفی بستگی دارد که به طور نمونه نحوه انتخاب دستگاه حکاکی برای حک لوگو روی محصولات را در پست زیر آموزش دادیم :

انتخاب دستگاه حکاکی برای حک لوگو روی محصولات

اما انتخاب یک دستگاه متناسب با کار شما نیازمند آن است که بدانید ، دستگاه با چه توانی جوابگو کار شماست . انتخاب توان دستگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد :

  1. متریال مورد اسفاده (چرم – چوب – پلکسی – مولتی استایل و…)
  2. حکاکی و برش یا فقط حکاکی
  3. تیراژ کار ( مقدار تولید سر رسید در روز )
  4. و…

برای مشاوره برای انتخاب دستگاه مناسب برای کار خود می توانید با ما تماس بگیرید ، در ضمن سایز دستگاه با توجه به نیاز شما ساخته می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =